NOWOŚĆ!

AKUMULATOROWY


SYSTEM


POZNAJ S-VOLT

ZESTAW S-97310

Wiertarko-wkrętarka DS20-55BL

ZESTAW S-97314

Wiertarko-wkrętarka udarowaIDS20-75BL

ZESTAW S-97301

Szlifierka kątowa AGS20-125BL

ZESTAW S-97325

Młotowiertarka RHS20-18BL

sprawdź
sprawdź
sprawdź
sprawdź
sprawdź

ZAKRĘTARKA UDAROWA AKUMULATOROWA ISS20-300BL

S-97341

PILARKA TARCZOWA RĘCZNA AKUMULATOROWA CSS20-165BL

S-97337

sprawdź

WYRZYNARKA AKUMULATOROWA

JSS20-85BLVS

S-97331

sprawdź

WIERTARKO-WKRĘTARKA WIELOGŁOWICOWA AKUMULATOROWA DS20-60Q S-97318

sprawdź
sprawdź

AKUMULATOR 20V 4AH BLS20-4AH

S-97383

AKUMULATOR 20V 2AH BLS20-2AH

S-97381

sprawdź

LAMPA ROBOCZA AKUMULATOROWA

WLS20-3W

S-97351

sprawdź

KLUCZ UDAROWY AKUMULATOROWY IWS20-300BL

S-97347

sprawdź

ŁADOWARKA 2A 20V 55W BCS20-2AŁADOWARKA 2A 20V 55W BCS20-2A S-97391

sprawdź

ŁADOWARKA USB UCS20

S-97389

sprawdź

ŁADOWARKA 4A 20V 100W BCS20-4A

S-97393

sprawdź

S-VOLT STALCO

STALCO S-VOLT | JEDNA BATERIA, WIELE MOŻLIWOŚCI

Zobacz S-VOLT

STALCO S-VOLT |

JEDNA BATERIA, WIELE MOŻLIWOŚCI

S-VOLT STALCO

STALCO S-VOLT | JEDNA BATERIA, WIELE MOŻLIWOŚCI

STALCO S-VOLT to nowy system bateryjny umożliwiający zasilanie jednym akumulatorem wielu elektronarzędzi.


Baterie o pojemnościach 2 Ah i 4 Ah, kompatybilne z 11 urządzeniami oraz ładowarką, wyznaczają nowy standard Twojej wygody, oszczędności miejsca i pieniędzy oraz efektywniejszej pracy.

Bezszczotkowe silniki elektryczne prądu stałego mają magnesy stałe, które umieszczone są wokół wirnikaa elektroniczny sterownik zastępuje szczotki węglowe i komutator zespołu szczotkowego silnika prądu stałego. Takie rozwiązanie oferuje kilka zalet: wysoki stosunek momentu obrotowego do wagi, większy moment obrotowy na wat (lepsza wydajność), zmniejszony hałas, dłuższa żywotność i mała częstotliwość usług serwisowych.

Różne rodzaje elektronarzędzi mogą wymagać różnych i efektywność pracy. ilości energii. Zastosowanie jednego akumulatora dla wszystkich narzędzi mogłoby wymagać kompromisów w przypadku niektórych kategorii produktów, jednak dzięki bardzo dokładnemu projektowi i specyficznym środkom udało nam się uzyskać taką samą wydajność szlifierki kątowej jak i wkrętarki. Rewolucja, która nam na to pozwoliła, znajduje się nie tylko w samych akumulatorach, ale także w naszych elektronarzędziach. Elektroniczne zarządzanie akumulatorem zostało podzielone na dwa oddzielne układy - jeden w elektronarzędziu, drugi w akumulatorze. Są one w stanie komunikować się ze sobą, koordynując zapotrzebowanie na energię i moc narzędzia z możliwościami zasilania akumulatora, który w ten sposób może zapewnić taką samą wydajność i efektywność w każdym zastosowaniu, bez kompromisów.

Gwarantuje wysoką jakość stabilizacji napięcia wyjściowego. Agregaty z tym systemem nadają się do zasilania bardzo czułych i wymagających urządzeń elektronicznych takich jak sprzęt RTV i AGD.

System elektronicznej stabilizacji obrotów podtrzymuje prędkość obrotową podczas dużych obciążeń, polepsza wydajność i efektywność pracy.

System Antywibracyjny chroni operatora przed szkodliwym działaniem drgań. Zmniejsza uczucie zmęczenia i polepsza komfort pracy. Ze względu na znaczną redukcję wibracji użytkownik może pracować przez dłuższy okres czasu bez przerw technicznych.

Ogniwa Li-Ion pozwalają na skumulowanie w akumulatorach więcej energii niż jest to możliwe w bateriach starszego typu o tym samym ciężarze i gabarytach, przy czym nie występują w nich efekty pamięci a negatywny proces samo rozładowania jest procesem bardzo powolnym. Akumulatory Li-Ion możemy w dowolnym momencie ładować bez ryzyka zmniejszenia ich pojemności.

Diody LED typu „Chip-On-Board” są najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologią dostępną obecnie na rynku. Diody COB są jaśniejsze, zużywają mniej energii i emitują lepszą wiązkę światła w porównaniu ze starszymi technologiami.

TECHNOLOGIE UŻYWANE
W NASZYCH ELEKTRONARZĘDZIACH

Do pracy różnych elektronarzędzi są potrzebne inne ilości energii w zależności od obciążenia na danym etapie wykonywania czynności. Jest to szczególnie widoczne przy pracy z urządzeniami bezprzewodowymi, gdzie przepływ prądu powinien być zintegrowany z pobieraną energią, a całość musi mieć ustawienia pozwalające na wydajną pracę.

System akumulatorowy S-Volt to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala uporać się z tym problemem. To elektroniczny system automatycznie regulujący ilość dostarczanej energii, która nie będzie powodowała przegrzewania i przeciążeń, a w efekcie utraty wydajności akumulatorów i urządzeń. To wszystko możliwe jest dzięki zastosowaniu jednego akumulator a do wielu narzędzi.

Co zrobić, żeby taka sama bateria pozwalała na wydajną pracę szlifierek kątowych czy wkrętarek akumulatorowych?

Dzięki zaawansowanym pracom projektowym udało się osiągnąć znakomite parametry robocze. Kluczem do prawidłowego zarządzania i koordynacji jest podzielenie zasilania na dwie sekcje.

Połączenie obu modułów pozwala na zoptymalizowanie współpracy pomiędzy akumulatorem a konkretnym elektronarzędziem.

Jedna płytka umiejscowiona jest w akumulatorze, druga została wmontowana w elektronarzędzie.

Dzięki temu wybierana jest najlepsza moc dostosowana do możliwości akumulatora. To wszystko sprawia, że wydajność i efektywność pracy są na najlepszym możliwym poziomie, wydłuża się żywotność sprzętów, a praca okazuje się wygodna. System S-Volt to rozwiązanie dla użytkowników, którzy w pracy nie uznają kompromisów.

Komunikacja pomiędzy płytkami prowadzi do tego, że narzędzie pobiera optymalną ilość energii potrzebną do wykonywania danej pracy.

Inteligentne

połączenie

ZOBACZ KATALOG

ELEKTRONARZĘDZI STALCO

KATALOG ELEKTRONARZĘDZI

zobacz najnowszy katalog

KATALOG

S-VOLT W AKCJI

GOTOWI NA NOWOŚCI?
Zapisz się na newsletter a będziesz informowany wszystkich promocjach i nowościach

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTÓW

ZESTAW S-97310 Wiertarko-wkrętarka DS20-55BL

WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA STALCO DS20-55BL S-97312


DS20-55BL jest urządzeniem niezwykle skutecznym przy pracach montażowych i budowlanych. Została wyposażona w uchwyt obrotowy, w którego szczękach można zamontować akcesoria o średnicy do 13 mm.


Bezszczotkowy silnik osiąga moment obrotowy na poziomie 55 Nm, a na najszybszym biegu pracuje z prędkością nawet 1400 obrotów na minutę. Można ustawić jeden z dwóch biegów, wyregulować poziom sprzęgła, a nawet ustawić kierunek obrotów. Ponadto wiertarko-wkrętarka jest zabezpieczona przed przegrzaniem. Możliwość łatwej wymiany akumulatora o pojemności 2 Ah sprawia, że narzędziem można pracować długo nawet z dala od źródeł energii.


Najważniejsze cechy narzędzia to:


kompaktowa konstrukcja - niespełna kilogram wagi, niewielkie gabaryty i prosta konstrukcja umożliwiają wygodną pracę i łatwe przechowywanie wiertarko-wkretarki;


dodatkowe oświetlenie - w obudowie pod głowicą znajduje się niewielka lampka LED, która włącza się dopiero przy rozpoczęciu pracy i oświetla strefę roboczą;


dobre parametry pracy - wiertarko-wkrętarka może pracować na dwóch biegach, wysokim maksymalnym momencie obrotowym a także obrotach lewych i prawych, dzięki czemu można nią prowadzić prace szybko i precyzyjnie.W ZESTAWIE:

• Wiertarko-wkrętarka DS20-55BL

• Poręczna walizka

• Dwa akumulatory litowo-jonowe o pojemności 2 Ah

• Ładowarka

• Przypinka do paska


*Urządzenie dostępne również bez walizki i 2x akumulatorów i ładowarki.

(dostępna jest również wersja solo - indeks S-97312 bez walizki,2x akumulatorów i ładowarki)

ZESTAW S-97314 Wiertarko-wkrętarka udarowa IDS20-75BL

WIERTARKO-WKRĘTARKA Z AKUMULATOROWA UDAREM STALCO IDS20-75BL S-97316


IDS20-75BL jest bardzo uniwersalnym urządzeniem do prac budowlanych. Z jej pomocą można wykonywać otwory w wielu materiałach, w tym w podłożach drewnianych o średnicy do 40 mm i w stali do średnicy 16 mm. Wyłącznik udaru ułatwia wiercenie w betonie, a przy pracy pomocny będzie dodatkowy uchwyt na drugą rękę. Głowica obrotowa wyposażona jest w szczęki na akcesoria różnego typu, przeznaczone do wiercenia i szlifowania.


Urządzenie zostało wyposażone w silnik bezszczotkowy, co wydłuża jego żywotność. Z uwagi na uniwersalne zastosowanie Wiertarko-wkrętarka może być wykorzystywana przez profesjonalnych budowlańców, monterów lub ekipy serwisowe. Solidna przekładnia pozwala na pracę w trudnych warunkach i przeniesienie całego momentu obrotowego o wartości do 75 Nm. Narzędzie zasilane jest wydajnym akumulatorem 4 Ah, którego ładowanie nie zajmie więcej, niż godzinę.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:


spora moc - silnik należy do najmocniejszych wśród wszystkich tego typu urządzeń STALCO i odpowiada za wysoki moment obrotowy, prędkość obrotową oraz dużą częstotliwość udaru;


szeroki zakres parametrów - istnieje możliwość ustawienia jednego z dwóch biegów prędkości obrotowej, kierunku obrotu głowicy, sprzęgła w kilku poziomach, a także włączenia udaru;


uniwersalne zastosowanie - liczne regulacje ustawień sprawiają, że urządzenie sprawdza się przy trudnych pracach budowlanych oraz monterskich, a także robotach z wieloma materiałami;


zabezpieczenia - silnik został wyposażony w system chroniący przed przegrzaniem i wyłącza się przy osiągnięciu krytycznej temperatury. To wydłuża jego żywotność i minimalizuje możliwość wystąpienia awarii.W ZESTAWIE:

• Wiertarko-wkrętarka udarowaIDS20-75BL

• Poręczna walizka

• Dwa akumulatory litowo-jonoweo pojemności 4 Ah

• Ładowarka z funkcją chłodzenia

• Przypinka do paska

• Dodatkowy uchwyt

• Ogranicznik głębokości


*Urządzenie dostępne również bez walizki i 2x akumulatorów i ładowarki.


(dostępna jest również wersja solo - indeks S-97316 bez walizki,2x akumulatorów i ładowarki)

ZESTAW S-97301 Szlifierka kątowa AGS20-125BL

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA STALCO AGS20-125BL S-97303


Szlifierka kątowa Akumulatorowa AGS20-125BL jest jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń warsztatowych i budowlanych. Wyposażona została w mechanizm obrotowy z wrzecionem M14, który umożliwia montaż tarczy o różnym zastosowaniu. W zależności od doboru akcesoriów szlifierka może być zastosowana do szlifowania i cięcia twardych materiałów budowlanych. Do urządzenia pasują wszystkie tarcze o średnicy 125 mm.


Konstrukcja wylotów wentylacyjnych w urządzeniu umożliwia łatwe odprowadzenie nadmiaru ciepła i jednocześnie zapobiega dostawaniu się do wewnątrz pyłów, kurzu i innych zanieczyszczeń. Na bezpieczeństwo i komfort pracy wpływa też system płynnego rozruchu, hamulec elektryczny oraz zabezpieczenie przed odbiciem tarczy.NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:


optymalne obroty - silnik pozwala na pracę z prędkością do 8 000 obrotów na minutę, dzięki czemu szlifierka szybko i precyzyjnie przeprowadza prace nawet z twardymi materiałami. Dzieki optymalnym obrotom urządzenie jest odporne na obciążenia.


regulacja osłony - unikalny system pozwala na łatwą regulację osłony tarczy i dostosowanie jej ustawienia do potrzeb prowadzonej pracy;


poręczna konstrukcja - szlifierka waży niespełna dwa kilogramy, ma ergonomiczny kształt i dodatkowy poręczny uchwyt, dlatego nawet długotrwałe prowadzenie prac z jej pomocą jest bardzo komfortowe;


pojemny akumulator - urządzenie obsługuje akumulator o pojemności 4 Ah, który generuje wystarczająco dużo energii do wygodnej pracy przez dłuższy czas. Poziom naładowania akumulatora można ocenić za pomocą diod widocznych na obudowie.W ZESTAWIE:


• Szlifierka kątowa AGS20-125BL

• Poręczna walizka

• Dwa akumulatory litowo-jonoweo pojemności 4 Ah

• Ładowarka z funkcją chłodzenia

• Kołnierz wewnętrzny i zewnętrzny

• Zestaw kluczy

• Dodatkowy uchwyt


*(dostępna jest również wersja solo - indeks S-97303 bez walizki,2x akumulatorów i ładowarki)
(dostępna jest również wersja solo - indeks S-97303 bez walizki,2x akumulatorów i ładowarki)

ZESTAW S-97325 Młotowiertarka RHS20-18BL

MŁOTOWIERTARKA AKUMULATOROWA STALCO RHS20-18BL S-97327


W czasie prac remontowych niezastąpiona okaże się młotowiertarka RHS20-18BL. Przeznaczona jest do prowadzenia prac wykończeniowych i monterskich w miejscach, gdzie dostęp jest trudny. Zasilanie narzędzia zapewnia akumulator o pojemności 4 Ah, który daje funkcjonalność wiercenia i udaru.


Młotowiertarka obsługuje wiertła i dłuta wyposażone w uchwyt SDS Plus. Jest wyposażona w silnik bezszczotkowy i mocny mechanizm udarowy, który ułatwia prowadzenie prac nawet z bardzo twardymi materiałami. Ma regulację prędkości na włączniku, a także funkcję zmiany kierunku obrotów. Ponadto zmiana trybu pracy za pomocą włącznika jest łatwa i intuicyjna.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:


duża moc udaru - udar o mocy 2,3 J i częstotliwości dochodzącej do 4500 uderzeń na minutę pozwala na wydajną pracę nawet z bardzo wymagającymi materiałami;


niewielka waga - urządzenie wyposażone w akumulator waży zaledwie 2,47 kg, co wraz z kompaktową budową wpływa na duży komfort wykonywania pracy;


utrzymanie prędkości obrotowej - silnik został wyposażony w system ECS, który zapewnia utrzymanie wysokiej prędkości obrotowej nawet przy sporych obciążeniach wiertła i chroni sprzęgło;


wskaźnik pojemności akumulatora - w akumulatorach zamontowano diody, które ułatwiają ocenę poziomu wyładowania akumulatora.W ZESTAWIE:

• Młotowiertarka RHS20-18BL

• Poręczna walizka

• Dwa akumulatory litowo-jonoweo pojemności 4 Ah

• Ładowarka z funkcją chłodzenia

• Dodatkowy uchwyt

• Ogranicznik głębokości*(dostępna jest również wersja solo - indeks S-97327 bez walizki,2x akumulatorów i ładowarki)(dostępna jest również wersja solo - indeks S-97327 bez walizki,2x akumulatorów i ładowarki)

WIERTARKO-WKRĘTARKA WIELOGŁOWICOWA AKUMULATOROWA DS20-60Q S-97318

WIERTARKO-WKRĘTARKA WIELOGŁOWICOWA AKUMULATOROWA STALCO DS20-60Q S-97318


Wiertarko-wkrętarka wielogłowicowa to niezwykle uniwersalne urządzenie niezbędne przy prowadzeniu prac remontowych i budowlanych. Charakterystyczną cechą są trzy wymienne głowice, którymi można wiercić, a nawet ciąć różne materiały budowlane. Okaże się niezastąpiona przy pracach stolarskich, remontach czy precyzyjnych montażach. Ich prowadzenie ułatwia lampka LED, która oświetla przestrzeń roboczą.


Wiertarko-wkrętarka dysponuje silnikiem, który umożliwia osiągnięcie prędkości obrotowej na poziomie 0-1500 obr/min.

Dodatkowo silnik jest odporny na przeciążenia i trwały, co zapewnia mu długą żywotność. Urządzenie pasuje do systemu S-Volt.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:


uniwersalne zastosowanie - urządzenie umożliwia montaż uchwytu mimośrodowego, kątowego i uniwersalnego wyposażonego w szczęki. Do każdego z nich można zamocować akcesoria i prowadzić różnorodne prace;


łatwa regulacja parametrów - w pobliżu głowicy znajduje się pokrętło do regulacji sprzęgła w ramach 21 ustawień, a dodatkowo wygodnymi włącznikami można ustawić kierunek obrotów i wybrać jeden z dwóch biegów;


kompaktowa konstrukcja - wielozadaniowe narzędzie waży zaledwie 1,4 kg, ma kompaktową budowę i wygodny uchwyt z dostępem do łączników, co pozwala na różnorodne prace nawet w trudnych warunkach;


wysoki moment obrotowy - maksymalny moment na poziomie 60 Nm umożliwia prowadzenie nawet bardzo intensywnych prac z trudnymi materiałami.


W zestawie: uchwyt dodatkowy, ogranicznik głębokości wiercenia, zaczep do paska, uchwyt bez kluczykowy, mimośrodowy uchwyt narzędziowy, adapter kątowy.WYRZYNARKA AKUMULATOROWA JSS20-85BLVS S-97331

WYRZYNARKA AKUMULATOROWA STALCO JSS20-85BLVS S-97331


Przy prowadzeniu prac stolarskich i warsztatowych ułatwieniem będzie wyrzynarka JSS20-85BLVS. Narzędzie jest przeznaczone do cięcia drewna, aluminium i innych materiałów, a cięcie można prowadzić po linii krzywej. Wygodny uchwyt i podkładka pod stopę umożliwiają pewne prowadzenie urządzenia. Brzeszczot na najwyższym biegu może pracować z prędkością do 3000 skoków na minutę, przy skoku o wysokości 26 mm.


Jest bardzo lekka, a przełączniki prędkości i posuwu znajdują się w pobliżu uchwytu. Dodatkowo dzięki przeciwwadze zminimalizowano drgania urządzenia w czasie pracy, a system powolnego startu zapobiega szarpnięciu przy rozruchu. W tylnej części narzędzia umieszcza się akumulator, dlatego możliwa jest praca nawet z dala od źródeł prądu i w trudnych warunkach.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:


trwały i mocny silnik - to konstrukcja bezszczotkowa, która dodatkowo została zabezpieczona przed przegrzaniem, a także przeciążeniem;


unikalna konstrukcja wrzeciona - wrzeciono w tym modelu jest doskonale wyważone, zabezpieczone przed przypadkowym kontaktem, a także prowadzi brzeszczot po krążku, co wpływa na precyzję i bezpieczeństwo przy pracy;


uniwersalne zastosowanie - do wrzeciona pasują wszystkie brzeszczoty wyposażone w uchwyt teowy, a prędkość skoku jest regulowana w pięciu stopniach, dlatego wyrzynarka może być wykorzystana przy wielu zadaniach;


regulacja kąta cięcia - stopę urządzenia bardzo łatwo można ustawić także pod kątem 45 stopni, co ułatwia prowadzenie prac stolarskich.


W zestawie: nakładka, klucz imbusowy do obsługi stopki.

PILARKA TARCZOWA RĘCZNA AKUMULATOROWA CSS20-165BL S-97337

PILARKA TARCZOWA RĘCZNA AKUMULATOROWA STALCO CSS20-165BL S-97337


Profesjonalna Pilarka Tarczowa ręczna Akumulatorowa CSS20-165BL to narzędzie przeznaczone do prac przy cięciu drewna, płyt meblowych, sklejek lub innych materiałów drewnopochodnych. Jej właściwości będą przydatne przy pracach budowlanych, a także w warsztacie stolarskim. Urządzenie obsługuje piły tarczowe o średnicy 165 mm, a funkcjonalny uchwyt pozwala na szybką wymianę akcesoriów.


Pilarka została wyposażona w nowoczesny bezszczotkowy silnik o dużej trwałości i sporej mocy. Zasilany nowoczesnym akumulatorem litowo-jonowym, wprowadza piłą tarczową w tryb pracy o prędkości do 4800 obrotów na minutę. Dodatkowo w pilarce wprowadzono dodatkowy tryb pracy z dużym momentem obrotowym, który sprawdza się przy cięciu najtwardszych materiałów. Do pilarki tarczowej można podłączyć odkurzacz, co pozwoli na utrzymanie miejsca pracy w czystości.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:


poręczna konstrukcja - pilarka jest wyposażona w wygodny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z niewielką wagą i dodatkowym uchwytem na druga rękę ułatwia prowadzenie prac;


regulacja kąta pracy - dzięki możliwości zmiany ustawienia położenia stopy, za pomocą pilarki można precyzyjnie ciąć pod kątem od 0 do nawet 50 stopni;


systemy ułatwiające pracę - w urządzeniu zamontowano system miękkiego startu zapewniający łagodny rozruch, szybki hamulec, a także lepsze wyważenie, dlatego komfort pracy jest bardzo wysoki;


ekspozycja miejsca pracy - dzięki systemowi odsysania pyłów i trocin, a także oświetleniu LED skierowanemu na miejsce pracy, można z jeszcze większą dokładnością wykonywać cięcia.W zestawie: klucz imbusowy, tarcza tnąca do drewna, przyłącze do odkurzacza, prowadnica równoległa.


ZAKRĘTARKA UDAROWA AKUMULATOROWA ISS20-300BL S-97341

ZAKRĘTARKA UDAROWA AKUMULATOROWA STALCO ISS20-300BL S-97341


Zakrętarka Udarowa jest funkcjonalnym narzędziem przydatnym w czasie wykonywania prac monterskich. Służy do obsługi połączeń śrubowych, a także wiercenia. Silnik może pracować na wysokim momencie obrotowym, a do dopasowania go do charakteru pracy służy czterostopniowa regulacja.


Zakrętarka ma ćwierć calowy uchwyt narzędziowy typu HEX, którym można obsługiwać głowice robo cze, nasadki farmerskie lub inne akcesoria. Taka konstrukcja sprawdza się głównie przy bardziej precyzyjnych pracach warsztatowych lub przy robotach dekarskich. Przy pracy na wysokości przydaje się także poręczny uchwyt i niewielka waga narzędzia. Jest obsługiwane akumulatorem litowo-jonowym, a dzięki bezszczotkowej konstrukcji silnika, bateria wystarcza na długi czas.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:


wysokie parametry robocze - zakrętarka może pracować z prędkością do 2100 obrotów na minutę i częstotliwości udaru do 3200 uderzeń, co przy momencie obrotowym na poziomie 300 NM pozwala na bardzo wydajną pracę;


uniwersalne zastosowanie - możliwość montażu akcesoriów wiercących i wkręcających do głowicy sprawia, że narzędzie można zastosować przy różnorodnych pracach budowlanych, także wierceniu czy osadzaniu blachowkrętów;


dodatkowe oświetlenie - urządzenie zostało wyposażone w trzy diody, których promień światła skierowany jest w stronę miejsca pracy, co ułatwia prowadzenie robót w trudno dostępnych przestrzeniach;


zabezpieczenie przed przegrzaniem - nowoczesny układ zabezpieczający chroni silnik przed przegrzaniem i przedwczesnym zniszczeniem, dlatego po osiągnięciu krytycznej temperatury wyłącza się do czasu ostygnięcia.


W zestawie: zaczep do paska, uniwersalny bit typu PH.

KLUCZ UDAROWY AKUMULATOROWY IWS20-300BL S-97347

KLUCZ UDAROWY AKUMULATOROWY STALCO IWS20-300BL S-97347


Klucz Udarowy IWS20-300BL jest narzędziem przydatnym w czasie wykonywania prac monterskich, montażu konstrukcji stalowych, drobnych pracach mechanicznych czy na budowie. Ma za zadanie obsługę połączeń śrubowych, operując przy tym wysokim momentem obrotowym o wartości do 300 Nm. Klucz został wyposażony w uchwyt roboczy kwadratowy, przeznaczony do stabilnego osadzania uniwersalnych nasadek.


Klucz udarowy ma silnik bezszczotkowy o dużej żywotności, który dodatkowo ogranicza zużycie energii. Dzieki systemowi S-Volt, można zasilać go akumulatorami z innych urządzeń STALCO. W kluczu zastosowano funkcję dodatkowego oświetlenia z wykorzystaniem trzech diod, dlatego praca w trudnodostępnych miejscach staje się łatwiejsza. Na komfort obsługi wpływa także przejrzysty panel sterowania i automatyczne zabezpieczenie przed przegrzewaniem.NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:


poręczna konstrukcja - klucz waży zaledwie 1,2 kg i jest wyposażony w lekki funkcjonalny uchwyt, dlatego prowadzenie nim prac jest wygodne i nie powoduje nadmiernego zmęczenia;


szeroki zakres pracy - półcalowy uchwyt kwadratowy obsługujcy akcesoria o wymiarach od M12 do M22. Taki zakres pozwala na obsługę większości śrub stosowanych w pracach remontowych i konstrukcyjnych;


uniwersalne zastosowanie - możliwość mocowania różnych nasadek pozwala wykorzystać klucz do przykręcania nakrętek, a także osadzania kotew, czy wkręcania śrub;


łatwa obsługa - w obrębie uchwytu umieszczono przycisk zmiany kierunku wykonywania obrotów, a na samym włączniku funkcjonuje płynna regulacja obrotów.


W zestawie: zaczep do paska.

LAMPA ROBOCZA AKUMULATOROWA WLS20-3W S-97351

LAMPA ROBOCZA AKUMULATOROWA STALCO WLS20-3W S-97351


Lampa Robocza Akumulatorowa WLS20-3W jest przydatnym narzędziem pomocniczym wyposażonym w system S-Volt. Sprawdzi się w czasie pracy w pomieszczeniach lub komorach zamkniętych, gdzie nie ma możliwości skutecznego oświetlenia miejsca pracy. Poręczna lampa nie potrzebuje stałego dostępu do prądu sieciowego, dlatego można ustawić ją w dowolnym miejscu. Sprawdzi się głównie przy pracach mechanicznych prowadzonych przy samochodach i w czasie czynności serwisowych.


Lampa jest wyposażona w diody LED o mocy 3W i jest w stanie wytworzyć strumień światła na poziomie 180 do 250 lm. Łatwo można sterować kierunkiem padania światła, ponieważ kąt odchylenia głowicy jest regulowany w zakresie od 0 do 270 stopni.NAJWAŻNIEJSZE CECHY NARZĘDZIA TO:


długi czas świecenia - w zależności od rodzaju zamontowanego akumulatora, lampa może świecić od 12 do nawet 24 godzin bez przerwy;


poręczna konstrukcja - urządzenie waży zaledwie 400 gramów, a korpus ma ergonomiczny kształt, dlatego z łatwością można ją przytrzymać nawet w dłoni osłoniętej rękawicą;


spora funkcjonalność - regulacja kąta nachylenia głowicy oraz możliwość postawienia lampy daje ogromne możliwości do jej zastosowania.


W zestawie: uchwyt do paska.

AKUMULATOR 20V 2AH BLS20-2AH S-97381

AKUMULATOR 20V 2AH BLS20-2AH


Nowoczesny Akumulator 20V 2Ah BLS20-2AH jest urządzeniem przeznaczonym do zasilania narzędzi akumulatorowych wyposażonych w system S-Volt. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań kontroli stanu ogniw akumulator można zamontować na kilku narzędziach. Dodatkowo urządzenie ma system monitorujący stan techniczny ogniw, który zarządza energią i wpływa na wydajność całego elektronarzędzia. Litowo-jonowy Akumulator 20V STALCO ma pojemność 2 Ah, co zapewnia stały dostęp energii przez długi czas.

Dodatkowo jest wyposażony w systemy zabezpieczające, które nie doprowadzają urządzenia do przegrzania, przeciążenia, a nawet głębokiego rozładowania. Dzięki temu bateria na długo zachowuje swoją sprawność i działa skutecznie. Akumulator 20V 2Ah z serii S-Volt ma otwory wentylacyjne, które ułatwiają utrzymanie optymalnej temperatury w czasie użytkowania. Dodatkowo jest wyposażony we wskaźnik naładowania baterii, co przydaje się głównie przy długotrwałej pracy. Trwała obudowa chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi, co sprawdzi się głównie przy trudnych czynnościach na budowie.

AKUMULATOR 20V 4AH BLS20-4AH S-97383

AKUMULATOR 20V 4AH STALCO BLS20-4AH S-97383


Pojemny litowo-jonowy Akumulator 20V 4Ah BLS20-4AH jest elementem wymiennym, który przydaje się do zasilania urządzeń akumulatorowych STALCO. Może być stosowany przy najmocniejszych z nich, a pojemna bateria 4Ah zapewnia dopływ prądu potrzebny do długotrwałej pracy.


Akumulator 20V 4Ah STALCO pasujący do systemu S-Volt to bardzo trwałe i wygodne w użytkowaniu akcesorium. Ma obudowę wykonaną z twardego tworzywa sztucznego, które chroni baterię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo zawiera otwory wentylacyjne do chłodzenia. Jednocześnie jest bardzo lekki, dlatego obniża się też waga całego urządzenia. Poziom naładowania baterii można odczytać za pomocą wskaźnika LED. Dzięki niemu szybciej będziesz mógł zareagować i naładować baterię. Akumulator BLS20-4AH wyposażony jest w szereg zabezpieczeń, które poprawiają jego funkcjonalność i żywotność. Należą do nich między innymi system ochrony przed przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem czy krytycznym rozładowaniem. Za wydajność odpowiada inteligentny system zarządzania akumulatorem.

ŁADOWARKA USB UCS20 S-97389

ŁADOWARKA USB STALCO UCS20 S-97389


Przy pracach prowadzonych z dala od standardowych źródeł energii przydatna będzie Ładowarka USB UCS20. To urządzenie przeznaczone jest do ładowania sprzętów elektronicznych wyposażonych w wejście USB. Dwa takie gniazda umożliwiają ładowanie telefonów, laptopów, tabletów, a także innych urządzeń. Znajdujący się obok nich włącznik pozwala na łatwe rozpoczęcie i zakończenie ładowania.


Ładowarka USB UCS20 o napięciu znamionowym 20 V może być zasilana akumulatorem litowo-jonowym z systemu S-Volt, który bardzo szybko można uzupełnić energią. Dodatkowo ładowarka ma wbudowaną diodę, która może być wykorzystywana jako latarka, oraz ma funkcję światła ostrzegawczego. Dzięki temu może się okazać urządzeniem bardzo przydatnym w każdej skrzyni narzędziowej serwisantów.

ŁADOWARKA 2A 20V 55W BCS20-2A S-97391

ŁADOWARKA 2A 20V 55W STALCO BCS20-2A S-97391


Ładowarka 2A 20V 55W BCS20-2A to inteligentne urządzenie przeznaczone do ładowania akumulatorów STALCO wyposażonych w system Li-ion S-Volt battery. Jest niezastąpiona przy wielogodzinnej pracy i umożliwia skuteczne ładowanie baterii elektronarzędzi akumulatorowych.Prąd wyjściowy w ładowarce ma natężenie 2 A, a moc znamionowa to 55W. Takie parametry sprawiają, że Ładowarka 2A 20V STALCO szybko uzupełni energię w baterii.


Wyposażona jest w system analizy parametrów ładowania i stanu ogniw, dlatego na bieżąco dobiera odpowiedni prąd. W ten sposób wydłuża się żywotność baterii i nie obniża ich pojemność. Urządzenie jest bardzo lekkie i poręczne, a dodatkowo wyposażone w długi przewód elektryczny. Ładowarka ma także diodowy wskaźnik stanu akumulatora, który ułatwia ocenę poziomu naładowania baterii, a także informuje o trybie pracy i ewentualnej awarii.

ŁADOWARKA 4A 20V 100W BCS20-4A S-97393

ŁADOWARKA 4A 20V 100W BCS20-4A S-97393


Ładowarka 4A 20V 100W BCS20-4A to urządzenie przeznaczone do pracz urządzeniami akumulatorowymi STALCO.


Ładowarka o natężeniu prądu 4A może obsługiwać wszystkie urządzenia wyposażone w akumulatory z systemem Li-ion S-Volt. Wyposażona jest w odpowiednio dopasowane gniazdo akumulatora, a także wskaźnik diodowy, informujący o poziomie naładowania baterii, a także trybie pracy czy ewentualnej awarii.


Ładowarka 4A 20V STALCO ma moc znamionową 100 W, a zasilana jest prądem sieciowym. Zastosowano w niej system analizujący stan ogniw akumulatora, dlatego ładowarka sama dobiera prąd odpowiedni do poziomu zużycia baterii. Dodatkowo jest wyposażona w system chłodzenia, co umożliwia szybkie ładowanie bez ryzyka uszkodzenia ładowarki i baterii.

Kliknij na mapę interaktywną

ZOBACZ SKLEPY

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW
W NASZYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY

aaaa

CHCESZ POZNAĆ CAŁĄ OFERTĘ

PRODUKTÓW STALCO?

zobacz nasz najnowszy

katalog produktów

ZOBACZ KATALOG

tel: +48 12 276 82 01

fax: +48 12 276 82 04

centrala@stalco.pl

www.stalco.pl

STALCO sp. z o.o. S.K.A.
ul. Torowa 41
32-050 Skawina

NIP: 679-24-55-066